Vážení přátelé, fanoušci fotbalu a obchodní partneři.

Dovolte mi, abych Vás přivítal na webových stránkách společnosti International Football Marketing & Management. 

Naše společnost vychází nejen z mé dlouholeté úspěšné praxe ve fotbalových klubech Sparty a Bohemians, kde jsem působil ve vrcholovém managementu a trenérských pozicích, ale také  z mé více než desetileté činnosti hráčského agenta. V rámci této činnosti jsem se podílel na řadě významných transferů špičkových českých i zahraničních reprezentantů. 

Nejdůležitějším obchodním krédem společnosti IFMM je profesionalita, serióznost a korektnost. Tedy fair-play! Máme mezinárodní akční rádius a  silně vnímáme potřebu integrace a úlohu, kterou v této věci sehrává takový globální fenomén, jakým je fotbal na všech jeho úrovních. V naší práci věnujeme velkou pozornost nejen profesionální kopané, ale rovněž mládežnickému fotbalu a s ním související výchovné funkci, kterou sport v dnešní moderní a hektické době sehrává. 


Jsme rovněž spolehlivým partnerem pro spolupráci na poli marketingu a obchodu. Pravidelně se Vám na našich stránkách budeme snažit přinášet fundované názory a komentáře k vybraným aktuálním událostem na české a mezinárodní fotbalové scéně. Ale také objektivní a nové zprávy o činnosti našich klientů, partnerů a naší společnosti IFMM samotné.


Věříme a přejeme si, aby jste měli vždy důvod a chuť naše stránky navštívit a odnesli si z nich informace ze světa sportu, o kterém se říká, že není otázkou života a smrti, ale je dokonce víc než to.

S uctivým pozdravem

Dalibor Lacina

CEO

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

All rights reserved by IFMM. International Footbal Marketing & Management in 2009
  • -
  • -
  • -
  • -