O NÁS

INTERNATIONAL FOOTBALL MARKETING & MANAGEMENT

Svoje profesionální služby poskytujeme na fotbalovém trhu již přes 13 let. V roce 2006 založil agenturu IFM-M Dalibor Lacina a dokázal z ní vybudovat respektovanou firmu.

Já se jmenuji Daniel Smejkal, jsem registrovaným zprostředkovatelem FAČR a ve společnosti IFM-M pracuji již od roku 2008. V roce 2017 došlo ke změně vlastnických struktur a stal jsem se jednatelem společnosti.

Jsme rodinná firma a vždy hrajeme fair play. Chceme být s klientem rovnocenní partneři a pokud možno i přáteli.

Nejvíce nás charakterizují slova rodina-fotbal-podpora.

Těším se na spolupráci!

Daniel Smejkal

Rodina

Jsme rodinná firma a zakládáme si na úzkých vztazích. Snažíme se o dlouhodobé budování vzájemných vazeb mezi agenturou, hráčem a jeho rodinou. Rodina a podpora nejbližších je základním předpokladem zdravého vývoje jak samotné osobnosti hráče, tak jeho sportovní výkonnosti.

fotbal

Dáváme šanci talentovaným hráčům stát se vyjímečnými. Sledujeme pozorně jejich vývoj, doporučujeme možná zlepšení, podílíme se na diagnostice fyziologického vývoje. Zajišťujeme stáže a hráčům otevíráme dveře do velkého fotbalu. Chceme prohloubit lásku hráče k fotbalu.

podpora

Stojíme vždy na straně našeho klienta. Hráče podporujeme  ve všech oblastech fotbalového i osobního života, aby se mohl plně soustředit na svůj rozvoj. Chceme pomoci připravit hráče nejen na život profi sportovce, ale i na život mimo něj.

Kde hrají naši hráči?

náš tým

Daniel Smejkal

CEO, Manager

Daniel Sigan

Scout

Dominik Žák

Performance Analytic